Servis a náhradní díly

Servis KUHN
Logo KUHN

Autorizovaný servis a prodej náhradních dílů zemědelské techniky značky KUHN

Společnost AGROCENTRUM ZS, s.r.o. zajišťuje na všechny prodané stroje záruční a pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů. Cílem našeho servisního oddělení je zajistit celoročně kvalitní a spolehlivý servis, a to v garanci do 24 hodin od nahlášení závady. Náš servisní tým je vybaven nejmodernější technikou, která umožňuje v co nejkratší době problém analyzovat a následně odstranit.

Moderní servis zemědělských strojů

S přestěhováním společnosti do nových prostor ve Stránecké Zhoři v prosinci 2011 získalo servisní zázemí nové prostory a vybavení, které přispívá k rychlé a profesionální práci. Portálový jeřáb o nosnosti 5 t a zdvihu 4,4 m umožní jednoduchou demontáž strojních součástí. Výborné osvětlení a vytápění vytváří dobrou pracovní pohodu servisním technikům.

Dalším plusem našeho servisního zázemí je rozšíření skladu náhradních dílů, které nyní tvoří bezmála 100m2 vytápěných ploch a 150m2 nevytápěných ploch. Protože jsou k nám díly transportovány každý den, můžeme i v této oblasti garantovat dodání do 24 hodin. Rozvoz veškerých náhradních dílů k našim zákazníkům zajišťují pracovníci firmy AGROCENTRUM ZS, dále je možné je posílat poštou nebo dopravním expresem, případně si je můžete odbrat osobně přímo u nás.

Objednejte se do servisu telefonicky nebo přes kontaktní formulář

Ing. Josef Jakubec

vedoucí servisu

Ikona telefon +420 728 861 010 Ikona obálka jakubec@agrocentrumzs.cz

Ing. Tomáš Uchytil

vedoucí skladu

Ikona telefon +420 608 295 230 Ikona obálka t.uchytil@agrocentrumzs.cz